Online Rezervasyon
REZERVASYON
Facebook VKontakte
 
TR | EN | DE | RU
Aktiviteler
Aktiviteler
Aktiviteler
Aktiviteler
Aktiviteler
Aktiviteler
Aktiviteler
Aktiviteler
Aktiviteler
Aktiviteler
AKTİVİTELER

Hamam & Sauna

Novia Gelidonya Hotel Türk Hamamı ve Sauna bölümü misafirlerimizin ruhsal ve bedensel dinlenmelerine katkı sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Türk Hamamında köpük masajı yaptırabilir, saunada vücudunuzdaki toksinleri atabilirsiniz. Cilt bakımı ve masaj daha taze bir görüntü ile evinize dönmenizde size yardımcı olacaktır. Hamam ve sauna birimi içerisinde yer alan kapalı havuzumuzda yüzebilir, sizler için hazırlanmış fitness bölümünde çalışabilirsiniz.Güzel bir hamam - sauna keyfinden sonra birimin dinlenme salonunda kendinizi tamamen rahatlamış hissedeceksiniz.

Eğlence & Oyunlar

Novia Gelidonya Hotel misafirlerinin iyi vakit geçirmeleri amacı ile sezona göre iç mekanda veya dış mekanda canlı müzik, show, yarışma, sahil partileri gibi aktiviteler düzenlemektedir. Ayrıca Novia Gelidonya Hotel konum itibari ile Kemer'in en iyi diskolarına ve barlarına sadece yürüme mesafesindedir. Diskolara giriş için misafir ilişkileri departmanımıza bilgi verdiğiniz takdirde sizin adınıza rezervasyon yaptırılacaktır. Kemer'deki diskolarda müziğin, dansın ve dans Showların keyfini yaşayabilirsiniz. Novia Gelidonya Hotel'de konakladığınız süre boyunca bilardo, masa tenisi, dart, tavla, satranç veya iskambil oyunları oynamak istediğinizde misafir ilişkileri ve servis departmanındaki arkadaşlarımız seve seve size yardımcı olacaktır.

Deniz & Güneş

Novia Gelidonya Hotel sahile 150 metre mesafede olup, misafirlerin masmavi ve tertemiz bir  denizde serinlemelerine olanak sağlamaktadır. Gelidonya Hotel'in sizler için hazırlamış olduğu plajda şezlonglarınıza uzanıp veya renkli minderler üzerinde şemsiye altında oturup soğuk içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Plajda eğlenmek ve tatilinize biraz heyecan katmak istiyorsanız, su sporları olanaklarından yararlanabilirsiniz.(Jet - ski, deniz bisikleti, su kayağı vb.)

Alternatif Aktiviteler

Binicilik

Novia Gelidonya Hotel'e yaklaşık 20 km. mesafede olan Berke Ranch At Çiftliği'nde binicilik dersi alabilir, rehberler eşliğinde at üzerinde orman turlarına katılabilirsiniz. Berke Ranch profesyonel rehber ekibi Likya yolu üzerindeki manzaraları, mitolojik Olimpos Dağını ve antik Phaselis harabelerini görebileceğiniz çeşitli orman turlarında sizlere rehberlik etmektedir.

Eko Park

Novia Gelidonya Hotel'e yaklaşık 25 km. mesafede bulunan ekolojik parkta dünyada nesli tükenmekte olan pek çok sürüngen, yılan türleri, eğitimli papağanlar, tavus kuşları, sincap türleri ile buluşabilirsiniz. Dünyanın sayılı birkaç dev yılanı da EKOPARK'ta yer almaktadır. Ayrıca park içerisinde yer alan pek çok şifalı bitki, kaktüs aileleri, egzotik ağaçlar flora dokusunu oluşturmaktadır.

Tahtalı Dağı

4350 metre yüksekliği ile Tahtalı Teleferiği Avrupa'daki en uzun ve dünyadaki en uzun ikinci teleferektir. Kemer’ in doğusuna inşa edilen ray sistemi ile misafirlerimiz masmavi deniz sularında serinlerken, hemen ardından bembeyaz kar ile buluşabilecek ve muhteşem bir manzaraya tanık olacaklardır.

Kanyon

Göynük Kanyonu: belki de hayatınız boyunca yapacağınız en keyifli bir o kadar da çılgın ve de sırılsıklam bir maceranın kapısı.

Yamaç Paraşütü

Dalış

Rafting

Likya Yolu


Aktiviteler Aktiviteler Aktiviteler Aktiviteler Aktiviteler Aktiviteler Aktiviteler Aktiviteler Aktiviteler Aktiviteler